Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Педагогіка arrow Курс лекцій з фізичного виховання
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Інші внутрішні органи і системи організму людини

До органів травлення відноситься ротова порожнина, шлунок, дванадцятипала кишка, тонкі і товсті кишки. В ротовій порожнині їжа затримується 15-18 секунд. Тут починається її фізична і хімічна обробка: змочення слюною, подріблення шляхом жування і хімічного впливу ферментів.

У подальшому їжа по стравоходу надходить до шлунку, де продовжується її фізична і хімічна обробка. Завдяки діяльності гладких м'язів шлункової стінки відбувається перетирання, розминання, перемішування їжі та її хімічна обробка шлунковим соком. Переварювання їжі у шлунку продовжується 6-8 годин, особливо довго (протягом 8-10 годин і більше) затримується у шлунку жирна їжа.

Після обробки у шлунку їжа окремими порціями переміщується до дванадцятипалої кишки, де відбувається її подальша хімічна обробка під впливом соку підшлункової залози і жовчі, що виробляється печінкою.

Довжина дванадцятипалої кишки невелика, харчові маси у ній не затримуються, тому харчові соки що в ній виділяються розщеплюють харчові речовини у наступному відділі травної системи -у тонких кишках.

У тонких кишках переважно закінчується переварювання їжі і всмоктування поживних речовин у кров.

У подальшому у товстих кишках відбувається додаткове часткове розщеплення невсмоктуваних продуктів переварювання білка.

Систематичне фізичне тренування, підвищуючи обмін речовин і енергії, збільшує потребу організму у поживних речовинах, стимулює виділення харчових соків, активізує перистальтику кишечника і тим самим підвищує ефективність процесів травлення.

Однак позитивний вплив м'язової роботи на травлення спостерігається не завжди. За напруженої м'язової діяльності, наприклад, відбувається гальмування харчових центрів у центральній нервовій системі, зменшується кровопостачання органів травлення і травних залоз у зв'язку з відтоком крові до працюючих м'язів. Усе це пригнічує роботу травних органів. З іншого боку, переварювання їжі, особливо надмірної, негативно впливає на рухову діяльність. Крім того, наповнений шлунок піднімає діафрагму, чим утруднює діяльність органів дихання і кровообігу. Саме тому вживання їжі слід виконувати в оптимальній кількості за 2*3 години до фізичних навантажень.

Органи виділення виконують функцію підтримання оптимальних відношень із зовнішнім середовищем і збереження внутрішнього середовища людини.

До органів виділення відносяться: шлунково-кишковий тракт, легені, нирки, потові, сальні, слізні і деякі інші залози.

Шлунково-кишковий тракт виводить із організму через пряму кишку залишки неперевареної їжі, слизі, жовчних пігментів, бактерій.

Через легені із організму виводяться газоутворені продукти обміну речовин, такі, як вуглекислота, лікарські речовини тощо.

Сальні залози виділяють шкірне сало, яке утворює захисний шар на поверх і тіла; слізні залози виділяють вологу, що змочує слизову оболонку очного яблука.

Основну функцію повноцінного звільнення організму від кінцевих продуктів обміну речовин виконують нирки, потові залози і легені.

Нирки виконують декілька функцій: підтримання в організмі нормальну концентрацію води, солей та інших речовин; регулюють кислотно-лужну рівновагу і осмотичний тиск у тканинах тіла; виводять із організму кінцеві продукти білкового обміну та шкідливі речовини; виробляють гормон реніна, що впливає на тонус кровеносних судин.

Нирки і потові залози доповнюють і частково взаємозамінюють роботу один одного.

Процеси теплообміну. Організм людини характеризується постійною температурою тіла, хоча він постійно знаходиться під впливом коливань зовнішньої температури і змін кількості тепла, що виробляється в середині організму.

Постійну температуру тіла людини підтримує спеціальна система терморегуляції, що складається із фізичних механізмів тепловіддачі: теплопроведення, тепловипромінювання і випарення.

Однак деяке підняття температури тіла, зокрема на 1-1,5°, що спостерігається під час м'язової роботи, сприяє більш ефективному протіканню у тканинах окисно-відновлювальних процесів і підвищення працездатності організму.

Підвищення температури тіла до 38,0-38,5° у нетренованої людини може призвести до теплового удару. Треновані люди подібну температуру переносять добре, і їхня працездатність зберігається на високому рівні.

Опорно-руховий апарат складається із кісток, зв'язок, м'язів, м'язових сухожилків. Більшість з'єднань кісток, з'єднуються між собою зв'язками і м'язовими сухожилками, утворюють суглоби (кінцівок, хребта тощо). Відсутність рухової активності м'язів, що оточують кістки, призводить до порушення обміну речовин у кістковій тканині і втрати їхньої міцності, звідси погана постава, вузькі плечі, запалі груди тощо, що шкідливо відображається на здоров'я внутрішніх органів.

Заняття фізичними вправами і спортом збільшує міцність кісткової тканини, сприяє більш міцнішому прикріпленню до кісток м'язових сухожилків, зміцнюють хребет і ліквідують у ньому небажані викривлення, сприяють розширенню грудної клітки і виховання гарної постави.

М'язова система забезпечує рухи людини, вертикальне положення тіла, фіксацію внутрішніх органів у певному положенні, дихальні рухи, підсилення кровообігу і лімфообігу (м'язовий насос), теплорегуляцію організму разом з іншими системами. Рухи відіграють суттєве значення у взаємодії людини із зовнішнім середовищем. У людини нараховується 640 м'язів. Вони складають у чоловіків 35-40 % маси тіла (у спортсменів 50,0 % і більше), у жінок – дещо менше. Механічна діяльність м'язів відбувається внаслідок спроможності м'язових волокон переходити у стан збудження, у діяльний стан під впливом біотоків, що ідуть до м'язів по нервовим волокнам. Збудження м'язових волокон являє собою складну систему енергетичних, хімічних, структурних та інших змін у клітинах, що забезпечують специфічну роботу м'язової тканини. Робота м'язів здійснюється завдяки їхньому напруженні або скорочення. Напруження відбувається без зміни довжини м'язів (статична робота), скорочення відбувається із зменшенням довжини (динамічна робота). Здебільшого м'язи працюють у змішаному (ауксотонічному) режимі, одночасно напружуючись і скорочуючись по довжині.

Підраховано, що усі м'язи людини містять біля 300 млн. м'язових волокон. Деякі скелетні м'язи володіють силою, що перевищує масу тіла. Якщо діяльність волокон усіх м'язів спрямувати в один бік, то за одночасного скорочення вони могли б розвинути силу у 25 000 кгм.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси