Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Відходи автотранспортних підприємств

До автотранспортних підприємств відносять (АТП): пасажирські станції та автовокзали, вантажні станції, транспортно- експедиційні агентства та контори, авторемонтні заводи, лінійні підрозділи, що забезпечують утримання та експлуатацію автомобільних доріг.

Унаслідок функціонування АТП, баз дорожньої техніки, інших об'єктів інфраструктури транспорту утворюється багато відходів. Приблизну структуру відходів АТП наведено на рис. 4.10 Спрацьовані нафтопродукти – це моторні мастила, трансмісійні мастила, консистентні мастила, індустріальні мастила, нафтопродукти, якими миють транспортні агрегати. Збирання та повторна переробка спрацьованих нафтопродуктів дає можливість запобігти забрудненню ними навколишнього середовища та зекономити вихідну сировину – нафту.

Спрацьовані нафтопродукти збираються з трьома групами з огляду на подальше використання:

  • – мастила моторні спрацьовані – моторні масла, котрі в суміші з індустріальними маслами використовують в трансмісіях;
  • – мастила індустріальні спрацьовані – відпрацьовані мастила та робочі рідини для гідросистем, приладні та турбінні мастила;
  • – суміші нафтопродуктів спрацьовані – нафтові промивні рідини, рідини, зібрані під час зачистки засобів зберігання та транспортування, тощо.

Структура відходів АТП

Рис. 4.10. Структура відходів АТП

Під час заміни мастил у польових умовах для збирання використовують спеціальні пересувні ємності, возики тощо. Для заміни мастил стаціонарно на АТП обладнують спеціальні пункти збирання. Відпрацьовані нафтопродукти, зібрані за групами, слід

направляти на спеціалізовані підприємства для подальшої переробки.

Стічні води – це переважно води, використані для миття автомобілів, їх агрегатів, води, використані на фарбувальних ділянках, а також поверхневі води (дощові та снігові, води від поливання території підприємства та миття вдосконалених покриттів).

Через різні джерела надходження стічні води містять пісок, глину, інші тверді частинки, залишки фарби та розчинників, нафтопродукти, поверхневоактивні речовини (уразі використання мийних засобів). Стічні води слід направляти на очищення, після чого використовувати повторно (система оборотного водопостачання). Очисні споруди складаються переважно з установок механічного очищення води від твердих частинок та установок очищення від нафтопродуктів. Після цього необхідна утилізація видалених забруднень. Можливе також біохімічне очищення, за якого після механічного очищення воду подають до відстійників з активним мулом. Можливі й інші методи очищення.

Спрацьований електроліт і свинцевий шлам. Для приготування електроліту акумуляторних батарей використовують сірчану кислоту. Під час роботи акумулятора метал з анодних пластин, що містить переважно свинець, випадає на дно акумулятора у вигляді шламу (суміші електроліту зі свинцевим пилом та шматочками самих пластин). У спрацьованому акумуляторі шлам може становити 15 ^ 25 % від маси акумулятора. Суха маса цього шламу містить біля 70 % свинцю. Спрацьований електроліт та шлам потребують утилізації.

Кислоти відпрацьованого електроліту нейтралізують лугами. При цьому використовують вапно, вуглекислий кальцій та магній. Свинцевий шлам збирають та направляють на повторну переробку.

Відходи ацетиленових генераторів. Такі генератори використовують для ацетилену, який використовують для різання металів та газового зварювання. Як сировину використовують карбід кальцію Ca2C2, який при взаємодії з водою H2O утворює ацетилен C2H2, та гідроксид кальцію Ca(OH)2. Реакція відбувається так:

(4.1)

Гідроксид кальцію являє собою гашене вапно. Зберігають ці відходи в герметичних металевих ящиках. Використовують у будівництві при проведенні штукатурних робіт і біління.

Спрацьована гальмівна рідина. Після зливання гальмівної рідини з гальмівної системи автомобіля її відстоюють. Потім очищену частину використовують повторно, а забруднену відправляються на утилізацію.

Спрацьований антифриз та вода з системи охолодження. У системах охолодження двигуна автомобіля для роботи взимку використовують спеціальні рідини з низькою температурою замерзання (антифризи). Ці рідини містять етиленгліколь C2H4(OH)2. Це токсична речовина, яка потребує утилізації.

Для транспортування антифризів використовують герметичні металеві діжки чи балони, на яких обов'язково має бути напис "ОТРУТА" і знак отруйної речовини.

Якщо як охолоджуючу рідину використовують воду, то на період стоянки автомобіля взимку її зливають із системи охолодження. Така вода містить сполуки заліза та інших металів, що опиняються там внаслідок корозії деталей системи охолодження. З огляду на те, що виливання цієї води у ґрунт насичує останній цими сполуками, доцільно злиту воду використовувати повторно.

Спрацьовані фільтри й брудне ганчір'я. Під час технічного обслуговування та поточного ремонту з автомобілів знімають відпрацьовані фільтруючі елементи фільтрів. На них накопичується багато моторних олив. Різниця в масі нового і відпрацьованого фільтруючого елемента може становити 160-250 г. Накопичується також брудне, просочене нафтопродуктами ганчір'я. Цей вид відходів збирають та зберігають у закритих металевих ящиках, захищених від опадів, для попередження вимивання з них нафтопродуктів. Утилізують такі відходи шляхом спалювання в котельнях.

Рухомий склад автотранспорту та його складові, що відпрацювали свій строк. На сьогодні тенденція розвитку автомобілебудування проглядається в бік передбачення можливості повторного використання та повторної переробки деталей та вузлів автомобіля уже на етапі його проектування.

Для прикладу, вантажний автомобіль марки Rl13Н 4x2 має масу близько 5,9 т. Цю масу становлять такі основні матеріали і вироби: 2,4 т сталі, 1,3 т чавуну, 1,2 т сталевого листа, 0,6 т гуми, 0,13 т алюмінію. Є також близько 50 кг свинцю, 30 кг пластмаси, 30 кг міді, 30 кг лакових покриттів, 4 кг цинку. На повторну переробку при цьому направляють сталеві та чавунні вироби, свинець алюміній і мідь. Можуть переробляти також пластмаси і гуму, проте для визначення технології переробки необхідно знати їх склад. Загалом частка матеріалів автомобіля, що може бути перероблена, може сягати більше 80 %.

Відпрацьовані автомобільні шини. Вони містять цінний з точки зору можливої переробки каучук, метал, технічний вуглець тощо. Шини зі зношеним протектором можуть бути відновлені шляхом накладання нового протектора. Ті, які не підлягають відновленню, утилізують. Шляхи утилізації: подрібнення з подальшим використанням як сировини для виготовлення різних виробів або додаванням як добавки до дорожніх покриттів.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші