Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Заходи зі зниження негативного впливу автодоріг на навколишнє природне середовище

Дорожньо-будівельні машини й механізми під час роботи створюють досить високий рівень шуму. Він коливається у межах 73 ÷ 90 дБА. Особливо сильний шум створює обладнання для забивання паль, бульдозери, пневматичні відбійні молотки, вібратори тощо. Наприклад, еквівалентний рівень шуму, що його створює скрепер при наборі ґрунту становить 83 ÷ 84 дБА, при його розвантаженні – 80 дБА (причому рівень шуму не залежить від місткості ковша). Рівень шуму при розвантаженні автосамоскиду становить 82 ÷ 83 дБА, під час роботи бульдозера (на відстані 100– 150 м) він становить 65 ÷ 69 дБА. Рівень шуму від котків, які ущільнюють ґрунт (на відстані 65 м), становить 76 дБА. Рівень шуму, який створюють деякі інші машини, наведено в таблиці 4.17.

Заходи зі зниження рівня шуму від дорожньо-будівельних машин і механізмів можна поділити на кілька груп.

Перша група. Це група конструктивних заходів, пов'язаних із поліпшенням конструкції двигунів і ходової частини машин.

Друга група. Група експлуатаційних заходів, пов'язаних із регулюванням двигунів та вихлопних систем, кріпильними роботами для ходової частини, застосуванням спеціальних глушників. Для малорухомих установок (наприклад, компресорів) можливе їх розміщення в спеціальних звукопоглинальних наметах або звукоізоляційних кабінах. Шум від компресора, розміщеного в наметі, знижується на 70 %, а в звукоізоляційної кабіні – на 90 %.

Таблиця 4.17

Рівні звуку при роботі доржньо-транспортних машин

Тип машини

В кабіні (на роб. місці)

На відстані 7 м

Автогрейдер

92

85

Бульдозер з потужністю двигуна більше 73,6 кВт

90

90

Екскаватор з ємністю ковша

– 2 м3

95

92

– їм3

90

88

– 0,5 м3

87

85

Коток важкий

90

80

Автомобіль вантажопідйомністю більше 10 т

85

90

Дизель-молот

-

110

Компресор:

– двигуном внутрішнього згоряння

101

87

– електроприводом

93

80

Відбійний молоток пневматичний

115

108

Для зниження рівня шуму навколо стаціонарних майданчиків зберігання дорожньо-будівельних машин і механізмів потрібно влаштовувати спеціальні санітарні зони з густою посадкою зелених насаджень.

Рівень шуму від транспортних потоків на автодорогах з відстанню зменшується. Зниження рівня такого шуму на шляху його поширення можна розрахувати за формулою:

(4.11)

де– рівень шуму в досліджуваній точці на відстані п від джерела;

  • - рівень шуму, заміряного на відстані 7,5 м від дороги або на інших відстанях згідно з ГОСТ 20444-75;
  • зниження рівня шуму від сферичного поширення в атмосфері і внаслідок його затухання в повітрі (3 ÷ 6 дБА на кожне подвоєння відстані);
  • зниження рівня шуму завдяки впливу поверхні землі на поширення звукових хвиль;
  • зниження рівня шуму зеленими насадженнями;
  • зниження рівня шуму екрануючими елементами.

Величина зниження рівня шуму зеленими насадженнями залежить від характеру насаджень, породи дерев і кущів, пори року, частоти звуку тощо. Смуги, що складаються з декількох рядів дерев з розривами між ними, інтенсивніше поглинають шум, знижуючи його рівень, ніж суцільні насадження зі з'єднаними кронами. Це пояснюється тим, що в багаторядних смугах насаджень крім поглинання і розсіювання шуму з'являється ще ефект багаторазового відбиття звукових хвиль поверхнями листя окремих рядів. Тому для кращого шумопоглинання необхідно, щоб крони дерев були щільно зімкнуті, а простір під кронами був щільно засаджений кущами.

Для визначення шумозахисних властивостей смуг зелених насаджень використовують формулу:

(4.12)

де- зниження рівня шуму зеленими насадженнями, дБА;

d – відстань від джерела шуму до першої смуги зелених насаджень, м;

  • сумарна ширина шумозахисних поліс, м;
  • сумарна відстань між смугами насаджень, включаючи відстань від останньої смуги до точки вимірювання шуму, м;
  • кількість смуг зелених насаджень;
  • питоме поглинання звукової енергії зеленими насадженнями залежно від виду дерев та виду насаджень, дБА/м.

Висота дерев у смугах зелених насаджень для ефективного шумозахисту повинна коливатися в межах 5 ÷ 8 м, їхній вік – 15 ÷ 20 років. Молоді дерева з нерозвиненою кроною не мають необхідних шумозахисних властивостей.

Орієнтовно зниження рівня шуму зеленими насадженням можна брати за таблицею 4.18.

Таблиця 4.18

Зниження рівня шуму зеленими насадженнями

Вид посадки зелених насаджень

Ширина смуги, M

Зниження рівня шуму, дБА

Однорядна при шаховому розташуванні дерев всередині смуги

10 ÷ 15

4 ÷ 5

16 ÷ 20

5 ÷ 8

Дворядна за відстані між рядами 3 ÷ 5 м; ряди аналогічні однорядній посадці

20 ÷ 26

8÷ 10

Дво-, або трирядна за відстані між рядами 3 м; ряди аналогічні однорядній посадці

26 ÷ 30

10 ÷ 12

Незважаючи на переваги зелених насаджень стосовно їх декоративності, санітарно-гігієнічних функцій тощо, ефекти шумозахисту з'являються лише через кілька років після їх висадження. Тому для шумозахисту рекомендовано використовувати швидкорослі дерева й чагарники, стійкі до умов міського середовища.

Найкращий ефект зелені насадження можуть принести в поєднанні з різними штучними екрануючими спорудами, такими як зелені вали або насипи, шумозахисні стіни, шумозахисні екрани або бар'єри, будівлі нежитлового призначення тощо.

Зниження шуму під час прокладання доріг у виїмках або їх огороджування озелененими земляними валами досягає 15 дБА. Однак виїмки можливі лише за певного рельєфу місцевості, а вали займають значні площі, що в міських умовах нераціонально. Тому на сьогодні значного поширення набули шумозахисні екрани та бар'єри.

Поділ на екрани і бар'єри досить умовний. Ці споруди поряд із відбиванням (екрануванням) шуму частину звукових хвиль поглинають. Ступені відбивання і поглинання залежать від виду матеріалів, з яких вони виготовлені. На сьогодні використовують такі матеріали: бетон, залізобетон, азбестоцемент, армований скловолокном бетон, скло, алюміній, сталь, сталь з поверхневим шаром з пластмаси, дерево, зношені автомобільні шини тощо.

Екранами і бар 'єрами можна досягти зниження рівня шуму до 10 ÷ 20 дБА. Для виготовлення звукопоглинальних бар'єрів застосовують також перфоровані стінки з міцного матеріалу, заповнені різними пористими матеріалами, що мають повітряні порожнини. У такому разі ефект шумопоглинання зростає на 30 ÷ 50 %.

Недоліком застосування для шумозахисту екранів і бар 'єрів є те, що в зимовий час вони сприяють виникненню снігових заметів.

При проходженні доріг з інтенсивним рухом через населені пункти можна використовувати шумозахисні тунелі. Часто їх виконують у вигляді текстильних покриттів на металевих і тросових несучих конструкціях. Зниження рівня шуму текстильними тунелями становить 12 ÷ 15 дБА.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші