Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Морські порти України

Залежно від регіону розташування морські порти України поділяють на:

  • – придунайські (Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ);
  • – чорноморські (Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Одеса, Південний, Ялта, Феодосія, Євпаторія, Севастополь, Скадовськ, Миколаїв, Жовтневий, Херсон);
  • – азовські (Керч, Бердянськ, Маріуполь).

Найбільшу кількість міжнародних перевезень забезпечують чорноморські порти Одеси, Чорноморська і Південного. На Одеський порт припадає більше 20 % вантажообігу морського транспорту України. Основними вантажами є руди, нафта і нафтопродукти, будівельні матеріали, зерно, цукор, цитрусові та ін. Чорноморський порт розташований за 20 км від Одеси, є дублером Одеського. Працює він на забезпечення експортних поставок.

Придунайські порти

Порт Рені розташований на лівому березі річки Дунай. До акваторії порту належить водний простір річки Дунай від лівого берега до умовного державного кордону, що проходить по фарватеру річки. Причальний фронт має 31 причал загальною довжиною 3,9 км, розділений на 4 виробничо-перевантажувальні комплекси (ВПК).

ВПК-1 вміщує причали, що мають глибини 2,3...6,5 м. Комплекс спеціалізується на переробці тарно-штучних вантажів.

ВПК-2 має причали глибинами 3,6...7,5 м і розташовані в межах долини річки та на акваторії ковша. Причали комплексу також спеціалізуються на перевантаженні тарно-штучних вантажів.

ВПК-3 має причал довжиною 200 м; глибина становить 3,6 м. Він спеціалізується на перевантаженні тарно-штучних та лісових вантажів.

ВПК-4 вмішує причали, що мають глибину 3,6 м і спеціалізуються на перевантаженні навалочних і сипучих вантажів. Причали розміщені на акваторії ковша.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни. Частина під'їзної колії проходить територією Молдови. У порту існує колія європейського стандарту 1435 мм.

Майстерні порту здатні виконувати роботи з ремонту корпусів та механізмів суден за винятком докових робіт.

Порт Ізмаїл розташований на лівому березі річки Дунай (Кілійське гирло). До акваторії порту також належить водний простір від лівого берега до умовного державного кордону, що проходить по фарватеру. Причальний фронт має 18 вантажних причалів завдовжки 1534 м, п'ять пасажирських причалів завдовжки 384 м та косий берег 616 м. У порту діє три ВПК, що спеціалізуються на переробці тарно-штучних вантажів (ВПК-1, 2), великовантажних контейнерів (ВПК-2), навалочних та сипучих вантажів (ВПК-1, 3). Глибини біля причалів коливаються в межах від 0,7 до 7,5 м.

У порту розміщено один із найбільших у Дунайському басейні пасажирських вокзалів, що обслуговує пасажирів закордонного плавання і місцевого сполучення.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

У порту та на Ізмаїльському судноремонтному заводі можна провести всі види ремонтних робіт, включно з докуванням.

Порт Усть-Дунайськ розташований у Жебриянській бухті і зв'язаний з Очаківським гирлом з'єднувальним каналом, що йде від ковша до каналу Прорва (1,5 км) і каналом Прорва (7 км). Порт має у своєму складі портопункти Кілія, Білково та три бокових стоянки у гирлі річки Дунай.

Основне призначення порту – рейдове обслуговування суден-ліхтеровозів та навалочних суден. Основу навальних вантажів становить руда в імпорті (85 %). Порт не має залізничних та автомобільних підходів.

Порт з портопунктами має п'ять причалів завдовжки 730 м, з них один причал для переробки генеральних, лісових та контейнерних вантажів, три причали завдовжки 350 м є пасажирськими та один причал завдовжки 180 м – допоміжний.

Проектні навігаційні глибини на зовнішньому рейді порту – 14 м, на внутрішньому – 12 м, на з'єднувальному каналі – 3 м і каналі Прорва – 4,5 м підтримуються черпанням. Узимку акваторія порту й канали замерзають, і судноплавство можна здійснювати за допомогою криголамів чи суден криголамного класу.

Чорноморські порти

Порт Білгород-Дністровський розташований на західному березі Дністровького лиману. Вхід у порт здійснюється по підхідному каналу, прокладеному через Дністровсько-Царефадське гирло і по каналу, прокладеному у Дністровському лимані (Дністровсько-Лиманський канал). У порт можуть заходити судна осадкою близько 4,5 м. Прохідний канал має довжину 1,8 км, Дністровський канал – 14,7 км. Глибини на каналах підтримують за допомогою черпання. У холодні зими акваторія порту й канали замерзають.

Причальний фронт порту складається з восьми причалів завдовжки 1011 м з проектними глибинами від 3,5 до 6,75 м. Причали спеціалізовані на переробці штучних, лісових вантажів та вантажів у контейнерах.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

Порт Чорноморськ розташований на північно-західному узбережжі Чорного моря, на правому березі Сухого лиману на південний-захід від міста Одеса.

Заходження суден у порт здійснюється підхідним каналом, що має довжину 1,6 км і дає змогу проходити суднам з осадкою 12,5 м. Зазвичай крига з'являється в акваторії порту у другій половині грудня і зникає наприкінці лютого. Необхідність у криголамному супроводі може становити понад 30 діб.

Причальний фронт порту складається з 27 причалів довжиною 5005 м з проектними глибинами від 8,5 до 13 м.

Порт поділений на чотири вантажних райони і поромний комплекс. Крім вантажних причалів, у порту є причали для суден портового флоту і допоміжні причали.

Пропускна спроможність порту становить 11,3 млн. т, з них 9,2 млн. т – мінеральних вантажів. Тарно-штучні вантажі у загальному вантажообігу займають до 8 5 %.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, поєднані з відповідними магістральними шляхами країни. Основними технічними особливостями порту є причал для перевантаження олії та причал для перевантаження великовагових та великогабаритних вантажів.

На Чорноморському судноремонтному заводі можна виконувати будь-які ремонтні роботи, включно з докуванням.

Порт Одеса розташований на південно-західному березі Одеської затоки. Він захищений зі сходу Карантинним молом, його продовженням Рейдовим молом та старим хвилерізом, а з півночі – молом Нафтової гавані та Новим хвилерізом. Довжина обгороджувальних споруд 5038 м. У суворі зими крига на акваторії може бути більше 80 діб.

Причальний фронт порту складається з 37 причалів завдовжки 6814 м з проектними глибинами від 6,5 до 12 м.

Пропускна спроможність порту становить 30 млн. т, зокрема 20 млн. т – нафтовантажі.

Порт має шість виробничо-перевантажувальних комплексів загальною довжиною 3,6 км, призначених для сухих вантажів; нафторайон, що містить п'ять причалів завдовжки 330 м, пасажирський район, до якого входять п'ять причалів завдовжки 920 м, які призначені для обслуговування пасажирських водотонажних транспортних суден і один причал завдовжки 156 м для суден місцевих ліній. Допоміжні причали мають довжину 903 м.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

Основні існуючі технічні особливості порту – це наявність пасажирського комплексу, нафтоналивного комплексу, контейнерного комплексу та наявність у порту елеватора й холодильника.

Порт Південний – наймолодший серед портів України. Він почав функціонувати в 1978 році. Основне призначення порту – перевантаження наливних, навалочних і штучних хімічних вантажів, а також рудно-вугільних і генеральних вантажів.

Порт розташований в Аджалицькому лимані в північно- західній частині Чорного моря. Підхід суден здійснюється по природних глибинах та підхідному каналу завдовжки 2,9 км завширшки 180 м, завглибшки 15,5 м. Навігація в порту цілорічна, але в суворі зими крига на акваторії може утримуватися з грудня до березня.

Причальний фронт порту складається з восьми причалів завдовжки 2086 м з проектними глибинами 12,5... 14 м. Портові споруди, що розташовані на західному березі Аджалицького лиману, здійснюють перевантаження наливних, навалочних і тарованих хімічних вантажів. На східному березі функціонує рудновугільний комплекс і перевантажувальний комплекс з приймання імпортних фосфоритів.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

Порт за своїм технічним забезпеченням унікальний, він має комплекс з перевантаження хімічних вантажів наливом, комплекс з перевантаження карбаміду наливом і у тарі, вугільно-рудний комплекс та фосфоритний комплекс.

Порт Миколаїв розташований на півострові, утвореному річками Південний Буг та Інгул на 35-му км від впадання Південного Бугу в Дніпро-Бузький лиман. Підходи до порту з моря здійснюються каналом завдовжки 82 км та проектною глибиною 10,6 м. Навігація в порту цілорічна, але в суворі зими крига на акваторії може триматися понад 90 діб (січень-березень). Судна проводять за допомогою криголамів.

Причальний фронт порту має дев'ять вантажних причалів завдовжки 1866 м з глибинами 9... 10,5 м і два пасажирських причали завдовжки 121 м.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни. Через річку Південний Буг і Дніпровський лиман порт сполучений з внутрішніми водними шляхами України. Проектна пропускна спроможність порту становить 11,7 млн. т.

Основні технічні особливості порту: перевантажувальний рудний комплекс та наявність у порту елеватора.

Порт Жовтневий розташований на лівому березі річки Південний Буг. Навігація в порту цілорічна, але в суворі та середньої суворості зими судна проходять у порт за допомогою криголамів.

Льодове проведення може становити до 90 діб (з грудня по лютий).

Причальний фронт порту має шість вантажних причалів завдовжки 1480 м, завглибшки 9,75 м, два допоміжних причали.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни. Через річку Південний Буг і Дніпровський лиман порт сполучається з внутрішніми водними шляхами України.

Основною технічною особливістю порту є наявність значної площі закритих та відкритих майданчиків для накопичення вантажів.

Порт Жовтневий виділився з порту Миколаїв в 1993 році.

Порт Херсон розташований на правому березі річки Дніпро

та на лівому березі річки Кошева. Льодове проведення у суворі зими може тривати до 120 діб (з грудня по березень).

Причальний фронт порту має шість вантажних причалів завдовжки 932 м і завглибшки від 3,7 до 8,25 м та необладнаного берега у затоках загальною довжиною 310 м глибиною 7...8,25 м, пасажирського причалу довжиною 160 м, двох допоміжних причалів.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, які сполучаються з відповідними магістральними шляхами країни. Порт пов'язаний з внутрішніми водними шляхами України.

Проектна пропускна спроможність порту становить 4.2 млн. т.

Основні технічні особливості порту – це наявність у порту елеватора та об'єднаного пасажирського вокзалу, що обслуговує пасажирів морського та річкового транспорту.

Порт Ялта розташований у південно-східній частині Кримського півострова. Порт має цілорічну навігацію. Крига у районі не спостерігається. Причальний фронт порту складається з чотирьох пасажирських причалів завдовжки 779 м і завглибшки від 7.2 до 9,75 м. Порт має допоміжний причал загальною довжиною 172 м, завглибшки 6,5 м. Причали вантажного району призначені для переробки масових вантажів, адже порт не має залізничних підходів.

Основні технічні особливості порту – це глибоководні пасажирські причали та наявність морського пасажирського вокзалу.

Порт Феодосія розташований у західній частині Феодосійської затоки, на північному березі бухти Феодосійська східного узбережжя Кримського півострова. Навігація в порту цілорічна, але в суворі зими може з'являтися плаваючий лід.

Причальний фронт порту має три вантажних причали завдовжки 421 м з глибинами 5,8 ... 7,25 м, два пункти безпричального наливу нафтопродуктів, пасажирський причал завдовжки 240 м, допоміжний причал. Порт має морський вокзал.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, які сполучаються з відповідними магістральними шляхами країни.

Основною технічною особливістю порту є наявність у ньому двох пунктів безпричального наливу нафтопродуктів.

Азовські порти

Порт Керч розташований у верхів'ї Керченської бухти, на західному узбережжі Керченської протоки. Підхід суден з Азовського моря до порту здійснюється Керч-Єнікальською протокою, далі Керченською протокою та акваторією порту.

Навігація у порту цілорічна. Взимку виникає потреба у проведенні суден за допомогою криголамів. Максимальна тривалість судового льодового покриття в суворі зими досягає 50 діб.

Причальний фронт порту має шість вантажних причалів завдовжки 1134 м з глибинами 6,7...9,75 м та два допоміжних причали.

Пропускна спроможність порту становить 1285 тис. т. Порт спеціалізувався на переробці залізних руд, які перевозили з Кримського півострова до комбінату "Азовсталь" у м. Маріуполь.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

У порту можуть бути виконані ремонтні роботи по корпусу та механізмах суден.

Порт Бердянськ розташований у північно-західній частині Бердянської затоки на півночі Азовського моря. Порт захищений зі сходу Широким та Вузьким молами, а з півдня та південного сходу хвилерізом. До порту веде підхідний канал.

Навігація в порту цілорічна, взимку судна проходять у порт за допомогою криголамів. Тривалість суцільного льодового покриття у суворі зими може становити до 108 діб.

Причальний фронт порту має дев'ять вантажних причалів завдовжки 1520 м. Крім того, порт має пасажирський причал завдовжки 99 м, що призначений для суден місцевих пасажирських ліній.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни. Пропускна спроможність порту становить 3,2 млн. т.

Основні технічні особливості порту – це можливість перевантаження вантажів у контейнерах і навалом та наявність складських площ для накопичення автотехніки, що підлягає відправленню морем.

Порт Маріуполь розташований у західній частині північного берега Таганрозької затоки. До порту веде підхідний канал з проектною глибиною 9 м. Внутрішня акваторія захищена від хвиль огороджувальними спорудами.

Навігація в порту цілорічна, в залежності від суворості зими судна проходять у порт за допомогою криголамів від 30 до 90 діб.

Причальний фронт порту має 18 вантажних причалів завдовжки 2973 м з глибинами від 6,4 до Юм, із них три причали допоміжні довжиною 270 м. Порт розділений на п'ять виробничо- перевантажувальних комплексів, основна спеціалізація яких переробка вугілля, контейнерів. Генеральних вантажів.

Порт має залізничні та автомобільні підходи, що поєднуються з відповідними магістральними шляхами країни.

Пропускна спроможність порту становить 7,83 млн. т.

Основні технічні особливості порту – це наявність вугільного перевантажувального комплексу, контейнерного причалу та пасажирського вокзалу.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші