Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Заходи із захисту від забруднень поверхневих та ґрунтових вод

Велика кількість шкідливих речовин, що утворюються внаслідок експлуатації рухомого складу транспорту (канцерогенний пил від зношування резинових шин, гальмівних прокладок, стирання асфальтобетонних покриттів, нафтопродукти, антиожеледні солі тощо), виноситься опадами зі шляхопроводів, забруднюючи ґрунт, водойми і водотоки.

У зв'язку з небезпекою забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами та іншими шкідливими речовинами, що змиваються дощовими водами та внаслідок танення снігів, поверхневі стічні води повинні бути очищені. Для очищення застосовують методи відстоювання, фільтрування та ін.

Найбільш простим є метод відстоювання стічних вод. Його основою є осідання завислих речовин на дно резервуарів для відстоювання (відстійників) під дією сили тяжіння. Він не вимагає великих витрат на будівництво, тому досить часто застосовується. Більш ефективним є метод фільтрування, при якому стічні води пропускаються через кварцевий пісок, деревні стружки, кокс, керамзит, металургійні шлаки, відходи синтетичних нетканих матеріалів, таких як сіпрон, синтепон, возіпрон, полівінілхлорид та інші.

Для підвищення ефективності очищення застосовуються також фізико-хімічні та електрохімічні методи, які забезпечують необхідну ступінь очищення від емульгованих нафтопродуктів.

При фізико-хімічних методах у відстійник вводять спеціальні коагулянти, які утворюють у стічних водах колоїдні

речовини, що захоплюють емульговані нафтопродукти, а потім випадають у осад. У якості коагулянтів використовують сірчанокислий алюміній, хлорне і сірчисте залізо та інші.

Метод електрокоагуляції полягає в пропусканні через стічні води електричного струму, в результаті чого відбуваються коагуляція колоїдних забруднень і винесення їх на поверхню за допомогою дрібнодисперсних газових бульбашок. Вони з'являються в результаті утворення гідрату окису заліза.

Метод флотації використовує властивість частинок нафтопродуктів прилипати до поверхні бульбашок повітря. Для цього стічні води штучно насичуються повітрям, а бульбашки, що при цьому утворюються, виносять на поверхню прилиплі до них частинки забруднень. В результаті цього утворюється забруднена піна, яка видаляється з поверхні у спеціальний резервуар механічними пристроями.

Ефективними є комбіновані методи флотації з коагулянтами, що сприяють додатковій коагуляції домішок і більш повного очищення стічних вод.

У деяких випадках, для повного очищення стічних вод застосовуються біологічні фільтри і аеротенки, де окислення і руйнування нафтопродуктів здійснюється колоніями мікроорганізмів.

Для очищення виробничих стічних вод від нафтопродуктів на підприємствах технічного обслуговування автомобілів поширення набувають установки, в яких після попереднього відстоювання стічні води очищаються у фільтрах, потім піддаються флотації. На останньому етапі очищення проводиться у фільтрах каскадного типу з використанням синтетичних нетканих матеріалів, що мають високу адгезійну і адсорбційну здатність до нафтопродуктів. Ефективними є також очисні споруди для стічних вод від миття автомобілів з безнапірними гідроциклонами, в яких окрім безнапірних гідроциклонів також застосовуються різні фільтри, що забезпечують необхідну ступінь очищення.

Більш складним завданням є захист навколишнього середовища від випадкових забруднень в результаті дорожньо- транспортних пригод. При аваріях навколишнє середовище суттєво забруднюється паливно-мастильними матеріалами.

За характером розподілу забруднювачів у ґрунті поблизу транспортних шляхів можна виділити два випадки:

  • – забруднювачі розподілені у верхньому шарі ґрунту або на його поверхні;
  • – з часом, під дією інфільтрації води забруднюючі речовини проникають на значну глибину у ґрунт. Глибина проникнення залежить від розчинності забруднюючих речовин у воді, кількості та інтенсивності атмосферних опадів, проникності і складу ґрунту.

У зв'язку з цим, забруднюючі речовини, що потрапляють в ґрунт, можуть загрожувати забрудненням підземних вод неглибокого залягання. Тому, при проектуванні наземних транспортних шляхів в зонах наявності неглибоких підземних вод необхідно вживати заходів з недопущення скидання неочищених вод на пришляхову територію, або виключити просочування шкідливих речовин у водоносні горизонти.

Видалення та очищення забруднених стічних вод з проїзної частини доріг є завданням шляховиків. Для його виконання вони мають слідкувати за улаштуванням укосів, водовідвідних канав, для виключення просочування забруднених вод у водоносні горизонти.

При перетині наземними транспортними шляхами відкритих водойм необхідно не допустити попадання в них поверхневих стічних вод. Для цього при будівництві мостів потрібно передбачати ізольоване відведення води. Забруднена вода по закритих трубопроводах або по системах відкритого укріпленого водовідводу повинна подаватися у пришляхові водозбірні басейни та очисні установки.

Пришляхові басейни для збору забруднених поверхневих вод мають бути герметичними спорудами, що складаються з резервуарів накопичувачів і масловловлювачів. Забруднена вода спочатку надходить у дифузор очищувач, який має сітку для вловлювання великих плаваючих предметів і сміття, потім – у резервуар накопичувач, в якому відбувається первинне очищення від забруднюючих речовин шляхом їх осідання на дно. Очищення від нафтопродуктів, нерозчинних сполук вуглеводнів і важких металів, що знаходяться в абсорбованому стані, здійснюється у масловловлювачах.

У приміських зонах відведення забрудненої води може здійснюватися в систему міської каналізації, якщо вона обладнана очисними спорудами.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші