Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Заходи зі зниження негативного екологічного впливу при будівництві шляхопроводів

Серед важливих заходів, на етапі проектування та будівництва об'єктів транспорту можна назвати заходи з охорони навколишнього природного середовища під час виконання земляних робіт, під час роботи з будівельними матеріалами, заходи з запобігання ерозії на шляхопроводах, специфічні заходи з охорони ландшафту, флори і фауни тощо.

Охорона навколишнього природного середовища під час виконання земляних робіт

За сучасною технологією будувати шляхопровід починають з розчищення смуги відводу. При цьому вирубують дерева та викорчовують чагарники. Потім їх переміщують в сторону від траси шляхопроводу, зсувають у купи, і у подальшому засипають землею. З часом в цих захоронениях починається процес гниття деревини, пов'язаний з розмноженням різних комах, хробаків тощо. Листя, що осипається протягом вирубок та корчування, як правило, не прибирають, а залишають гнити на поверхні землі. В результаті, у процесі гниття комахи та черв'яки поширюються на прилеглих територіях і поступово заражають зелені насадження, що ростуть поруч з дорогою.

Одним з найефективніших альтернативних методів видалення зелених насаджень зі смуги відводу може бути поєна переробка стовбурів, гілок, кори, листя на лісопереробних заводах, наприклад, з виготовленням з них дерев'яних пелет, продавання зрубаного лісу населенню в якості палива або для переробки на ділову деревину таку, як дошки, колоди, бруси тощо.

На всій території, що займається під шляхопровід і споруди транспортного комплексу рекомендується знімати родючий шар грунту. Ця операція виконується за допомогою бульдозерів, які зрізають поверхневий шар ґрунту і переміщують його на деяку відстань. У процесі виконання цієї роботи ґрунт зазнає механічних порушень. Територія будівництва переходить у розряд порушених земель, не придатних для сільськогосподарського та лісового використання без попереднього відновлення родючості.

Механічні порушення ґрунтового шару призводять до незворотних порушень грунтово-рослинних екосистем, знищенню традиційної рослинності, порушення морфологічних і біохімічних властивостей ґрунту, надмірного ущільнення його поверхневих шарів.

Крім механічних порушень, ґрунтовий шар після його зняття піддається інтенсивному впливу таких природних факторів, як: вітер, опади, сонячна радіація, певний біологічний вплив. Ці фактори викликають його органічне руйнування. Якщо після припинення механічного впливу на ґрунт рослинність відновлюється досить швидко, то органіка, через повільність ґрунтоутворюючих процесів відновлюється дуже тривалий час. Тому для зниження негативних наслідків для ґрунту, земляні роботи рекомендується проводити таким чином, щоб водночас не розкривати грунт (не знімати родючий шар) відразу на великій площі. При цьому, знятий ґрунт рекомендується акуратно складувати у відвали для зберігання. Це захистить основну масу знятого ґрунту від негативних погодно-кліматичних впливів.

Важливим є час проведення будівельних робіт. Екосистеми і їх компоненти в різні сезони року перебувають у різному стані. Тому їх реакція на антропогенний вплив в різні пори року буде різною. В екосистемах з важкими глинистими ґрунтами земляні роботи можна проводити в будь-який час року. В екосистемах з легким субстратом, на гідроморфних і напівгідроморфних ґрунтах небажано вести земляні роботи навесні. На сорових солончаках, через їх велику вологість, найбільш сприятливим періодом для будівельних робіт є зима. На звичайних солончаках небажаним є проведення робіт у вологі періоди року.

Механічні порушення ґрунтів, викликані будівництвом постійних і тимчасових шляхів, виробничих і житлових приміщень тощо, хоча і носять локальний характер, проте завжди супроводжуються не сильними, але великими за площею порушеннями ґрунтів і рослинності на прилеглих територіях. Наприклад, при будівництві дороги, на кожні 100 км траси порушується близько 200 га земель. При цьому, будівельною технікою часто повністю знищується рослинність, руйнуються і надмірно ущільнюються верхні, найбільш родючі шари ґрунтів.

Ґрунти мають певну стійкість до антропогенних впливів. Рівень цієї стійкості залежить від властивостей ґрунту. За ступенем стійкості і характеру відповідних процесів ґрунти поділяються на малостійкі, середньостійкі і дуже стійкі (ГОСТ 17.4.4.06-86).

Кар'єри, де видобуваються місцеві будівельні матеріали, мають піддаватися рекультивації. А саме, мають плануватися відкоси, самі відкоси та дно кар'єру має покриватися родючим ґрунтом, в деяких випадках у відпрацьованих кар'єрах можна влаштовувати водойми.

При проведенні земляних робіт спостерігається значне забруднення ґрунту паливно-мастильними матеріалами на шляхах транспортування, завантаження і вивантаження ґрунту, в місцях стоянок землерийних, транспортних та інших машин. Для локалізації таких забруднень рекомендується обваловувати грунтом майданчики для стоянки машин і механізмів, вживати інших заходів для недопущення потрапляння моторного палива та мастил у воду.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші