Навігація
Головна
ПОСЛУГИ
Авторизація/Реєстрація
Реклама на сайті
 
Головна arrow Екологія arrow Транспортна екологія
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >

Заходи з охорони ландшафту, флори та фауни

Шляхопроводи (автомобільні дороги, залізничні колії), з екологічної точки зору, являють собою яскраво виражені смуги відчуження, оскільки вони розділяють місця проживання біогеоценозів, що склалися протягом тисячоліть, а також порушують природні шляхи міграції тваринного світу. В результаті, по обидві сторони шляхопроводу формуються специфічні біогеоценози меншого розміру, залежно від виду рослинності (фітоценозу), рельєфу місцевості тощо. їх розміри можуть коливатися від декількох десятків метрів до декількох кілометрів.

Наприклад, при перетині шляхопроводом лісового масиву утворюються нові лісові галявини, що веде до збільшення освітленості поверхні землі, зміни гідрологічного режиму місцевості і в кінці кінців до поступової зміни видового складу рослинності вздовж дороги, зниження продуктивності лісу.

Під впливом загазованості, шуму, вібрації в пришляховій смузі відбувається зміна видів тварин. Зафіксовано випадки генетичних мутацій у комах та у дрібних гризунів, що мешкають в смугах відводу.

Якщо вздовж шляхопроводів розташовані пасіки, бджоли гинуть при зіткненнях з рухомим складом. Така ж доля і багатьох птахів, що гніздяться в пришляхових посадках.

Так використання бджолами частинок органічних речовин з дорожніх покриттів для виробництва бджолиного клею призводить до того, що прополіс стає токсичним.

Щоб виключити отруєння продуктів бджільництва частинками органічних в'яжучих, в місцях розташування пасік доцільно будувати автодороги з іншими покриттями (наприклад, цементобетон). На ділянках, де можлива поява на проїжджій частині тварин або поблизу бджільницьких баз, необхідно встановлювати попереджувальні дорожні знаки і знаки, що обмежують швидкість руху автомобілів.

Якщо шляхопроводи перетинають шляхи міграції тварин (земноводних, змій, дрібних і великих ссавців), вони також стають жертвами транспортних засобів, що рухаються.

З метою ізоляції шляхопроводів від тварин ефективним є суцільне огородження металевою або пластмасовою сіткою. Однак такі огорожі є для тварин в період міграції нездоланною перешкодою.

Можна застосовувати також пристрої, що відлякують тварин з доріг. Наприклад, на автодорогах часто застосовують рефлектори, які при попаданні на них у нічний час світла фар, відбивають яскраві відлякуючі промені в поперечному від дороги напрямку.

Проте, найбільш ефективним способом захисту тварин від загибелі при міграціях є правильне трасування транспортних шляхів в плані, уникання їх перетину з шляхами міграції тварин.

Досвід свідчить, що спроби влаштування спеціальних переходів для тварин у вигляді прямокутних труб, або шляхопроводів через дороги та залізничні колії успіху не мають.

Небезпечним екологічним наслідком будівництва шляхопроводу є зміна виду природного ландшафту місцевості. Щоб не порушувати екологічної рівноваги, необхідно забезпечити збереження існуючого ландшафту шляхом впровадження основних принципів ландшафтного проектування.

Наприклад, при проектуванні автомагістралей доцільно влаштовувати розділову смугу змінної ширини при роздільному трасуванні проїзних частин прямого і зворотного напрямків руху. Це дозволяє зберігати великі самостійні форми ландшафту (гаї, сади, водойми, пам'ятки природи). Дорога при цьому краще вписується в рельєф місцевості, скорочуються обсяги земляних робіт, підвищується безпека руху завдяки зменшенню засліплення водіїв світлом фар зустрічних автомобілів.

У гірській місцевості з цією метою вигідно влаштовувати ступінчасте розташування проїзних частин доріг чи залізничних колій, а для збереження оригінальних скельних виступів та інших пам'яток природи, доцільно передбачати невеликі тунелі замість глибоких виїмок.

У горах скельні породи часто покриті продуктами вивітрювання, що знаходяться в нестійкому стані. Підрізання схилів при влаштуванні виїмок або їх перевантаження, а також при влаштуванні насипів, змінюють напружений стан підстилаючих порід і можуть призвести до виникнення обвалів, зсувів, лавин тощо. Тому, при проектуванні гірських шляхопроводів, на стадії вишукування потрібна ретельна геологічна оцінка підстилаючих порід, виявлення і обхід зсувонебезпечних ділянок.

Будівництво шляхопроводів пов'язано з порушенням гідрологічного режиму місцевості, зміною режиму стоку дощових вод і вод, що утворюються при таненні снігів з природних водозбірних басейнів. Акумуляція води перед шляховими насипами призводить до затоплення і заболочування прилеглих земель. Паводкові води, що заповнюють навесні заплави, залишаються на них з верхньої сторони від насипу, що, у разі наявності там лісу, може призвести до його загибелі, оскільки дерева не витримують тривалого підтоплення. Для запобігання цьому доцільно в насипах влаштовувати водопропускні труби, а при будівництві мостових переходів намагатися досягнути максимального збереження існуючого режиму річкового стоку.

Наслідки зміни стоку особливо яскраво бувають виражені при будівництві шляхопроводів в заболоченій місцевості. У цьому випадку шляховий насип діє як дамба. Він перериває природний стік і з верхньої сторони спричиняє перезволоження, що призводить до порушення нормального росту і розвитку болотної рослинності, а з нижньої сторони – осушення місцевості, що також змінює біогеоценоз, що раніше склався.

Найбільш різкі гідрологічні зміни спричиняються при перетині насипом шляхів до джерел водного живлення боліт. У подібних умовах особливо ретельно слід проектувати водопропускні споруди, не допускаючи підпору води перед насипом.

Значно змінюють гідрологію місцевості також глибокі виїмки. Вони можуть діяти як потужний дренаж. В результаті може утворюватися смуга пониженого рівня ґрунтових вод завширшки до сотень метрів, змінюючи рослинний покрив і посилюючи ерозію ґрунтів. У зв'язку з цим, при проектуванні доріг доцільно уникати влаштування глибоких виїмок.

 
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Shift + Enter
< Попередня   ЗМІСТ   Наступна >
 
Дисципліни
Агропромисловість
Банківська справа
БЖД
Бухоблік та Аудит
Географія
Документознавство
Екологія
Економіка
Етика та Естетика
Журналістика
Інвестування
Інформатика
Історія
Культурологія
Література
Логіка
Логістика
Маркетинг
Медицина
Менеджмент
Нерухомість
Педагогіка
Політологія
Політекономія
Право
Природознавство
Психологія
Релігієзнавство
Риторика
РПС
Соціологія
Статистика
Страхова справа
Техніка
Товарознавство
Туризм
Філософія
Фінанси
Інші